Konuşma Balonları

Yakın zamanda nişanlanacak ya da evlenecek olanlar için işinize çok yarayacak bir konu ile karşınızdayım.  Son zamanların modası olan Konuşma Balonları Nişan-Düğün fotoğraflarını süslerken aynı zamanda içimizden geçenleri yansıtıyor. Hepimiz fotoğraf çekinmekten büyük zevk alıyor değil mi? Yoksa ben miyim sadece bu zevki yaşayan? Peş peşe kaçar tane fotoğraf çektiğimi hiç bilmiyorum. 🙂 Neyse konumuza gelelim. Dediğim gibi Konuşma Balonları ile bol bol fotoğraf çekip çevredekilere mesaj vermek istiyorsanız yapılışını bu yazımda okuyabilirsiniz.  Yapılışı da çok kolay 🙂  Ekstra masraf yapmamanız için bu deneyimimi  sizinle paylaşıyorum. Denemenizde fayda var.

 

Malzemeler;

* İstenilen renklerde Fon Karton,

* Çöp şiş çubukları,

* Yapıştırıcı,

* Makas.

Yapılışı,

* İnternet’ten bulduğunuz konuşma balonların çıktısını alın. Çıktısını aldığınız konuşma balonların çerçevelerinden güzelce kesin. Kestikten sonra istediğiniz renkte almış olduğunuz fon kartona yapıştırın. Fon kartonu da istediğiniz şekilde şekil vererek kesin. En son olarak alt kısmına almış olduğunuz çöp şişi yapıştırın ve kurumasını bekleyin.

 

İnternet.’ten bulup kullandığım Konuşma Balonlarını sizinle paylaşıyorum sizde benim gibi çıktısını alıp kullanabilirsiniz. En altta paylaştığım fotoğrafta benim yaptığım. Umarım beğenirsiniz.

 

 

 

Yorumlarınızı heyecanla bekliyorum.  🙂

 

2 Comments

 1. Zeynep

  Mayıs 10, 2017 at 9:21 pm

  Ya bayıldım çok güzel ve çok pratik. Kına gecem için iyi bi fikir oldu ☺️

  1. YazanGelin

   Mayıs 11, 2017 at 8:19 am

   Çok teşekkür ederim güzel yorumun için. Eminim çok güzel yapacaksın sende 🙂

Leave a Reply