Karaca Çeyiz Seti 2017

Aslında her markanın kendine has bir tarz şekli vardır. Aslında bu alanda estetik özellikleriyle bilinen Karaca , 2017 Karaca Çeyiz Seti Modelleri kullanışlı , modern estetik ve kullanım açısından birçok özelliğiyle sizlere sunuyor. Karaca markasının sofra grubu için ayrı ayrı çok beğenilen modelleri mevcut. 12, 6 ya da 2 kişilik yemek takımları seçimleri yapabilir ve 6 kişilik kahvaltı takımları ile tam bir kombin elde edebilirsiniz.

Misafirlerinize, kendinize arkadaşlarınıza sunabileceğiniz sofra servisi ürünlerinde kahvaltılıklar , çerezlik , tepsiler , kek servisi ve bir çok ürün bulunmaktadır. Takım halinde bulabilirsiniz, ama ben takım istemiyorum diyorsanız firma bunların tek ürünler halinde de satın alma olanağı sağlıyor sizlere. Karaca markası zaman zaman çeyiz seti kampanyası sunduğunu görebilirsiniz. Tabi bunu bazen 3 ay bazen 1 ay bazen süresiz olarak sunuyor oda sizin şansınıza o anda bulabilirseniz. Bu alanda 2017 Karaca Çeyiz Seti Fiyatları içerisinde yemek takımlarından sofra servislerine, kahvaltı takımlarından, çatal kaşık setlerine, düdüklü, çaydanlığı gibi tüm ihtiyaçların bulunduğu bir takım olabiliyor.

Diğer alanda Karaca ürünlerinde nevresim takımlarından, pike ve uyku setlerine, havlulardan bebek odası takımlarına kadar aradığınız her ürünü Karaca Çeyiz Seti Modelleri içerisinde bulabilirsiniz.

Resimleri Tam boy görmek için görsele tıklayınız.

 

Resim Kaynak : Karaca

 

Karaca 32 Parça Kahvaltı Seti Lilian

R0
Karaca 32 Parça Kahvaltı Seti Lilian
R1

Leave a Reply